Centrum Żeglarskie Szczecin

Mikołajki z Centrum Żeglarskim


Mikołajki z Centrum Żeglarskim

W drugi grudniowy weekend zapraszamy na niesamowite Mikołajki z Centrum Żeglarskim. Zaczynamy spotkaniem z Mikołajem, które odbędzie się 9 grudnia na naszej przystani przy ul. Przestrzennej 19. Niedziela przyniesie natomiast wspaniałą wycieczkę do Truskawkowego Miasteczka! 

 

Tych najmłodszych, ale i tych trochę starszych zapraszamy na spotkanie ze świętym Mikołajem. Widzimy się na przystani Centrum Żeglarskiego dnia 9 grudnia. Na wszystkich czekać będą drobne upominki i poczęstunek. Nie zabraknie również gier i zabaw. Wstęp jest bezpłatny!

Dla żądnych przygód, przygotowaliśmy niecodzienną ofertę - wycieczkę do Truskawkowego Miasteczka w Koserow! Jest to niepowtarzalne połączenie parku rozrywki dla dzieci z fabryką cukierków i czekolady. Na miejscu zobaczymy, jak produkowana jest czekolada, skosztujemy wyjątkowych dżemów i słodkości, a dzieci będą mogły szaleć w w małpim gaju i parku rozrywki stworzonym specjalnie dla najmłodszych. Tutaj naprawdę będzie można poczuć atmosferę świąt!

Program:

  • 09.00 - Wyjazd ze Szczecina, parking pod Teatrem Pleciuga.
  • 12.00 - Przyjazd na wyspę Uznam, zwiedzanie Ahlbeck, wyjście na plażę i molo, przejazd na najwęższe miejsce na wyspie Uznam.
  • 14.00 - Przejazd do Truskawkowego Miasteczka w Koserow. 
  • Ok. 20:00 – Powrót do Szczecina.

Koszt: 110 zł/os.
Zgłoszenia na wycieczkę przyjmujemy przez system rekrutacji.

Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami!

Do góry