Platforma E-Dziekanat
Aktualności :
PÓŁKOLONIE 2018

 

CENTRUM ŻEGLARSKIE OGRANIZUJE PÓŁKOLONIE LETNIE 2018.

 

JEŻELI W WYBRANYM PRZEZ PAŃSTWA TERMINIE PÓŁKOLONII NIE MA JUŻ WOLNYCH MIEJSC PROSIMY O KONTAKT Z BIUREM CENTRUM ŻEGLARSKIEGO, TEL. 91/46 00 844 WEW. 14.

 

PROSIMY O REGULARNE SPRAWDZANIE DOSTĘPNOŚCI MIEJSC W WYBRANYCH PRZEZ PAŃSTWA TERMINACH - W PRZYPADKU REZYGNACJI DOTYCHCZAS ZAPISANYCH OSÓB Z UCZESTNICTWA W PÓŁKOLONII, MIEJSCA TE BĘDĄ SIĘ AUTOMATYCZNIE ZWALNIAĆ W SYSTEMIE E-REKRUTACJA.

 


Komentarze: [0]
Mikołajki z Centrum Żeglarskim

W drugi grudniowy weekend zapraszamy na niesamowite Mikołajki z Centrum Żeglarskim. Zaczynamy spotkaniem z Mikołajem, które odbędzie się 9 grudnia na naszej przystani przy ul. Przestrzennej 19. Niedziela przyniesie natomiast wspaniałą wycieczkę do Truskawkowego Miasteczka! 

 

Tych najmłodszych, ale i tych trochę starszych zapraszamy na spotkanie ze świętym Mikołajem. Widzimy się na przystani Centrum Żeglarskiego dnia 9 grudnia. Na wszystkich czekać będą drobne upominki i poczęstunek. Nie zabraknie również gier i zabaw. Wstęp jest bezpłatny!

Dla żądnych przygód, przygotowaliśmy niecodzienną ofertę - wycieczkę do Truskawkowego Miasteczka w Koserow! Jest to niepowtarzalne połączenie parku rozrywki dla dzieci z fabryką cukierków i czekolady. Na miejscu zobaczymy, jak produkowana jest czekolada, skosztujemy wyjątkowych dżemów i słodkości, a dzieci będą mogły szaleć w w małpim gaju i parku rozrywki stworzonym specjalnie dla najmłodszych. Tutaj naprawdę będzie można poczuć atmosferę świąt!

Program:

  • 09.00 - Wyjazd ze Szczecina, parking pod Teatrem Pleciuga.
  • 12.00 - Przyjazd na wyspę Uznam, zwiedzanie Ahlbeck, wyjście na plażę i molo, przejazd na najwęższe miejsce na wyspie Uznam.
  • 14.00 - Przejazd do Truskawkowego Miasteczka w Koserow. 
  • Ok. 20:00 – Powrót do Szczecina.

Koszt: 110 zł/os.
Zgłoszenia na wycieczkę przyjmujemy przez system rekrutacji.

Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami!


Komentarze: [0]
Półkolonie Optymistyczne

Nabór na półkolonie 2017 ruszy 03.04 o godzinie 9.00. Jesli zapisujesz dziecko pierwszy raz zarejestruj konto - podając dane dziecka! Jesli Twoje dziecko jest już zarejestrowane w systemie zaloguj się i z listy turnusów wybierz półkolonię, która Ci najbardziej odpowiada. Każdy rodzic musi w ciągu 2 tygodni dostarczyć podpisane dokumenty (Zgłoszenie Udziału w Imprezie Żeglarskiej oraz Kartę Kwalifikacyjną Wypoczynku). Dopiero o dopełnieniu tych formalności oraz po wpłacie zaliczki dziecko będzie zapisane na półkolonię.    

 


Komentarze: [0]
Obóz w Karpaczu

 

UWAGA !!!

Nowy obóz

 

Ruszyły zapisy na obóz w Karapaczu w terminie:

od 20 do 26 lutego 2017r.

Zapraszamy do zapisów.


Aby zapisać się na obóz przejdź do opcji: Zapisz się na kurs, obóz, rejs, półkolonia


Dziękujemy za udział w elektronicznej rekrutacji.


Jeśli chcesz zapisać się na zacjęcia w sekcji żeglarskiej w ciągu 14 dni powinieneś zanieść wydrukowany i podpisany wniosek do sekretariatu Centrum Żeglarskiego.


Pamiętaj, że aby rozpocząć uczestnictwo w zajęciach musisz najpierw podpisać umowę.


W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt: rekrutacja@centrumzeglarskie.pl lub

tel: 91-46-00-844


Komentarze: [0]
Półkolonie Optymistyczne


Po rejestracji konta i dokonaniu wyboru turnusu półkolonii należy wpłacić zaliczkę oraz dostarczyć

zgłoszenie udziału w imprezie żeglarskiej i kartę kwalifikacyjną wypoczynku w ciągu 14 dni


Komentarze: [0]
Informacja


Informujemy, że osoby, które już korzystały z systemu rekrutacyjnego (zapisując się na zajęcia)  nie muszą się ponownie rejestrować. Wystarczy skorzystanie z opcji zaloguj się.Witamy serdecznie w systemie elektronicznej rekrutacji. 

Aby zapisać się na zajęcia zarejestruj konto i krok po kroku wypełnij wymagane pola,a następnie:

1. Wydrukuj wygenerowany wniosek,

2. Przynieś go do sekretariatu Centrum Żeglarskiego w ciągu 14 dni,

3. Podpisz umowę. 

 

Czas start!